Asymetrické podchozí zastřešení

Asymetrické vysoké zastřešení- je tvořeno několika posuvnými díly ve tvaru kruhového oblouku a šikmé stěny. Jednotlivé díly se posouvají po pojezdové dráze obvykle ve směru delší osy bazénu a je možné je odsunout za bazén na parkoviště. Pokud je bazén zakrytý, díly se překrývají a zastřešují tak celou plochu bazénu včetně schůdků, schodiště nebo žebříků do bazénu.

Podle potřebné délky zakrytí se volí počet dílů zastřešení a délka jednotlivých dílů – maximální délka jednoho dílu je 210 cm, délka parkoviště pro odsunutí za bazén je 210-250 cm, u tohoto typu zastřešení je možné kombinovat pevné a odsuvné díly. Šířka zastřešení se obvykle volí o 80-100 cm větší než je vnější šířka bazénu, aby mezi bazénem a vysokou šikmou stěnou zastřešení vznikla “ ulička „.

Návrh a cenu zastřešení zašleme na základě konkrétní poptávky.

Zastřešení vždy vyrábíme zakázkovým způsobem, součástí každé zakázky je zaměření bazénu na místě a po zapracování požadavků investora je vypracována zjednodušená technická dokumentace, která je součástí smlouvy o dílo na základě které celá zakázka probíhá.