Jak probíhá zakázka

Průběh zakázky v bodech.

  1. nabídka
  2. závazná objednávka, zaměření bazénu
  3. smlouva o dílo, technická dokumentace, termín
  4. dodávka, doprava, montáž, předání
  5. záruka, údržba zastřešení

Nabídka bazénového zastřešení

Na základě  poptávky Vám zpracujeme cenovou nabídku bazénového zastřešení, je nutné poptat konkrétní typ zastřešení ( odsuvné obloukové bazénové zastřešení STANDARD, odsuvné  ASYMETRICKÉ bazénové zastřešení, bazénové zastřešení JEDNOKOLEJNICOVÉ,  zastřešení bazénu PŘISAZENÉ na stěnu, PEVNÉ zastřešení, ATYPICKÉ zastřešení ), požadované rozměry zastřešení ( nejmenší šířka zastřešení, délka zastřešení, výška zastřešení ), umístění vstupu-dveří na bazénovém krytu, možnost odsunutí krytu za bazén, lokalitu umístění zastřešení. Pro potávku  lze použít nastavený formulář na stránce kontakt .

Závazná objednávka, zaměření bazénu

Na základě závazné objednávky  (emailem, písemně nebo telefonicky) provádíme zaměření bazénu na místě – v rámci zaměření bazénu se upřesní rozměry a tvar zastřešení, přesné umístění, druh a rozměr dveří, délka pojezdové dráhy a parkingu zastřešení,  odstín polykarbonátu na zastřešení ( čirý, bronz, případně barevný), stavební připravenost pro instalaci zastřešení, termín realizace a platební podmínky.

Smlouva o dílo, technická dokumentace, termín realizace

Po zaměření bazénu vypracujeme zjednodušenou technickou dokumentaci s vyznačením tvaru, rozměrů a technických detailů zastřešení, která je součástí smlouvy o dílo, smlouva obsahuje popis zastřešení, dohodnutou cenu, záruku ( 36 měsíců ), termín realizace ( standartně  termín realizace je 6 týdnů od podpisu smlouvy a úhrady zálohy 50% ceny zastřešení), platební podmínky (standartně záloha 50% + doplatek po instalaci zastřešení a předání díla). Na základě jednání je možné v konkrétních případech domluvit idividuální platební podmínky i termín dodání.

Dodávka, doprava, montáž a předání zastřešení

V termínu dle smlouvy o dílo a po dohodě ( je možno i mimo pracovní dny – sobota, neděle ) zastřešení bazénu dovezeme a instalujeme na místo určení. Kromě atypických a pevných zastřešení je bazénový kryt přivezen na místo zkompletovaný, montáž na místě probíhá v instalaci pojezdové dráhy zastřešení na dlažbu a našroubování krycích lišt – doba montáže je obvykle 4-6 hodin. Zastřešení je po montáži pečlivě vyzkoušeno a předáno objednateli.

V případě atypických a pevných zastřešení je finální montáž prováděna přímo na místě, doba je idividuální, obvykle několik pracovních směn.

Záruka, údržba zastřešení

Na funkčnost výrobku – díla poskytujeme záruku 36měsíců. Díky použitým materiálů jsou nároky na údržbu zastřešení minimální, v případě většího znečištění povrchu zastřešení doporučujeme omytí  čistou vodou např. postřikem ze zahradní hadice nebo otřením mycí houbou nebo hadrem.

Další informace :  provozní předpisy-návod